তোমাৰ প্ৰিয় খেল ৰচনা-Video Game Essay

Rate this post

মই সদায় ভিডিঅ’ গেমৰ ডাঙৰ অনুৰাগী। এই সকলোবোৰ তেতিয়া আৰম্ভ হৈছিল যেতিয়া মই সৰু আছিলোঁ। মোৰ দেউতাই মোক তেওঁৰ সৈতে পলমকৈ থাকিবলৈ দিব আৰু (X Video Game) খেলিবলৈ দিব। মই তেতিয়াৰ পৰা আকৰ্ষিত হৈ আছিলো।

তোমাৰ প্ৰিয় খেল ৰচনা

মই মনত ৰাখিব পৰাৰ পৰা ভিডিঅ’ গেম খেলি আছো। মোৰ প্ৰথম ভিডিঅ’ গেমৰ মুখামুখি মোৰ দেউতাৰ ফোনত আছিল। এইটো সেই পুৰণি স্কুলৰ খেলবোৰৰ এটা আছিল য’ত আপুনি ট্ৰেকবলৰ সৈতে ক’লা পৰ্দাৰ ওপৰেৰে অলপ বগা বিন্দুই স্থানান্তৰ কৰিব লগা হৈছিল। মই ইয়াৰ দ্বাৰা সম্পূৰ্ণৰূপে আকৰ্ষিত হোৱাৰ কথা মনত পেলাইছো।

এক প্ৰকাৰৰ মনোৰঞ্জন হিচাপে, ব্যক্তিসকলে সঘনাই একেলগে ভিডিঅ’ গেম খেলে। মাল্টিপ্লেয়াৰ খেলৰ বাবে কেইবাটাও ইণ্টাৰনেট গেম স্পষ্টভাৱে সৃষ্টি কৰা হয়। এই খেলবোৰে মানুহক ইজনে সিজনৰ সৈতে বাৰ্তালাপ কৰিবলৈ আৰু অংশীদাৰী আগ্ৰহৰ জৰিয়তে বান্ধোন তৈয়াৰ কৰিবলৈ অনুমতি দিয়ে। কিছুমান পৰিস্থিতিত, এই খেলবোৰে আনকি লোকসকলক নতুন সামৰ্থ্য শিকাত সহায় কৰিব পাৰে।

Leave a Comment

সমাজ সংগঠনত ছাত্ৰৰ ভূমিকা ৰচনা – 2023 শফালী বাৰ্মা জীৱনী | Shafali Verma Indian Women Cricketer মিতালী ৰাজ জীৱনী | Mithali Raj Biography Women Cricketer ভাৰতীয় ডাকঘৰ নিয়োগ 2023 | 40889 খালী পদৰ বাবে আবেদন কৰক বাল্য বিবাহঃ অসমত গণ গ্ৰেপ্তাৰ, ১৮০০ ৰো অধিক গ্ৰেপ্তাৰ প্ৰবীণ গায়িকা বাণী জয়ৰামৰ মৃত্যু হয়, পদ্মভূষণ বঁটা পোৱাৰ কেইদিনমান পিছত साउथ के सुपरस्टार Thalapathy 67 का बताया Tittle फ्लिम का Vadh | नए फ्लिम “वध” कब Release हो रहा हे UPSC 2023 Notification | ইউপিএছচি অসামৰিক সেৱা পৰীক্ষা 2023 Thunivu OTT release date ভাৰিচু আৰু থুনিভু অ’টিটি ত মুক্তি Padma Awards 2023 পদ্ম বঁটা বিজয়ীসকলৰ সম্পূৰ্ণ তালিকা (GK) Indian Railways १७८५ वैकेंसी का इंतजार कर रहे युवाओं के लिए बड़ा मौका है। himanta biswa sarma marriage | Assam Chief Minister Essay on Discipline | Story dharitri assam land records online ভূমিৰেকৰ্ড কেনেদৰে পৰীক্ষা কৰিব? CA Foundation result | চিএ ফাউণ্ডেচন ফলাফল মুকলি কৰা হৈছে Bihu Essay in Assamese [বিহু ৰচনা]